Namioty i camping

Nocleg pod chmurką w Górach Kaczawskich

Wypoczynek na łonie natury

Namioty i camping

Agroturystyka EDEN posiada szeroką ofertę noclegową w postaci pokojów i domków letniskowych. Ale to nie wszystko! Wokół gospodarstwa roztacza się rozległa przestrzeń rekreacyjna, która jest idealną przystanią dla tych którzy sami zapewniają sobie dach nad głową podczas drogi. Zatrzymać się u nas mogą turyści z namiotem i przyczepą kempingową. Dla biwakowiczów dostępny jest na zewnątrz prysznic, umożliwiamy także podłączenie prądu dla przyczep.

Równy, trawiasty teren zapewni wygodny nocleg. Na terenie naszego gospodarstwa mamy wyodrębnione miejsca na rozpalenie ogniska, dzięki czemu można posilić się pysznymi kiełbaskami i mile spędzić czas z kompanami. Rozległy, funkcjonalnie zagospodarowany teren umożliwia aktywny wypoczynek i zażywanie kąpieli słonecznych.

Atrakcyjna okolica dla turystów

Nasze gospodarstwo usytuowane jest u podnóża Wielisławki, z której roztacza się cudowny widok na okolicę. Na szczyt prowadzi ścieżka edukacyjna, która cząstkowo pokrywa się ze szlakiem "Wygasłych wulkanów”. Mieszczą się na niej tablice, zawierające informacje m.in. o florze i faunie, opisane są też tajemnice wnętrza Wielisławki. Wędrując przez Dolny Śląsk warto zrobić sobie przystanek i rozbić namiot na terenie naszego gospodarstwa, które stanowi bazę wypadową do licznych atrakcji w regionie. Przyczynimy się do tego, że wakacje w Sudetach będą niezapomniane.

Wygodna przystań dla biwakowiczów

Wakacje pod namiotem mają swój niewątpliwy urok i dostarczają mnóstwo wrażeń. Taka forma wypoczynku pozwala na zwiedzenie wielu ciekawych miejsc. Bezpośredni kontakt z naturą to w dzisiejszych czasach cenne doświadczenie i zarazem możliwość przeżycia ciekawej przygody. Jednak czasem potrzebny jest postój, złapanie oddechu, zregenerowanie sił przed dalsza drogą. Na terenie Agroturystyki Eden można znaleźć wszystko co potrzebne. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.



Agroturystyka Eden to przepiękne "okoliczności przyrody" - widok na Organy Wielisławskie, duży ogród, rzeczka, miejsce na ognisko i wiata, w której do rana można urządzać dzikie tańce-śpiewańce... no i jeszcze właścicielka taka, że chce się tam wracać wiosną, latem, jesienią i zimą (jak też uczynimy już niebawem:)) To były moje najwspanialsze wakacje... Zdecydowanie polecamy.
Ewa, Komandos i Kajtek ze Szczecina

Moc atrakcji w okolicy dla osób w każdym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy

Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.