Spróbuj swoich sił w lepieniu z gliny

Warsztaty ceramiczne

Ciekawe zajęcia kreatywne sposobem na zabicie nudy

Warsztaty ceramiczne

Agroturystyka EDEN poleca warsztaty ceramiczne prowadzone w pracowni państwa Rudnickich w pobliskim Dobkowie. Dobków to urokliwa wieś na Pogórzu Kaczawskim, na terenie której znajduje się Ekomuzeum Rzemiosła. To miejsce gdzie na żywo można zobaczyć codzienną pracę i warsztaty rzemieślników, a także spróbować własnych sił w ludowych rzemiosłach.

Tam właśnie, w "Galerii pod Aniołem" gospodarze organizują ciekawe warsztaty ceramiczne dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Zajęcia dostosowane są do wieku i umiejętności uczestników. Zwłaszcza dla najmłodszych lepienie z gliny to niecodzienne doświadczenie, a także dobra zabawa. Praca z gliną uspokaja, rozwija kreatywność, wyobraźnię i zdolności manualne. Uczy koncentracji, cierpliwości i pomaga odkrywać nowe możliwości, a nawet talenty. Wszystkie prace po wypaleniu są do odebrania w naszej galerii lub wysyłane pocztą na adres podany przez warsztatowicza.

Dla uczestników warsztatów dostępne jest również duże trawiaste podwórko. Urokliwe, spokojne miejsce - pełne zieleni - stwarza możliwość kontaktu z naturą i sztuką. W "Galerii pod Aniołem" można też podziwiać gotowe wyroby ceramiczne Państwa Rudnickich.


Atrakcje warsztaty ceramiczne Agroturystyka Eden

Okolica ma swój urok, pokoje zadbane, czyste tak jak na zdjęciach, byliśmy ekipą 13-osobową - wszyscy zadowoleni, polecamy. Pani Iwona: przemiła, przesympatyczna osoba, z niczym nie ma problemu. Pozdrawiamy piraci i diabełki ;););)
Kasia i ekipa z Rokietnicy

AGROTURYSTYKA EDEN
Sędziszowa, ul. Złotoryjska 2
59-540 Świerzawa

Oferta

Zasady pobytu

Certyfikat jakości

Certyfikat Agroturystyki Eden

Odnowa biologiczna

DLA KLIENTÓW EDENU - 10% RABATU

Odnowa biologiczna Świerzawa

Moc atrakcji w okolicy dla osób w każdym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy

Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.