Pięknie zagospodarowany teren

Wiata biesiadna

Urokliwa okolica sprzyja relaksowi na wolnym powietrzu

Wiata biesiadna

Agroturystyka EDEN to bardzo urokliwe miejsce głównie ze względu na swoje położenie - u stóp góry Wielisławka w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Kaczawa, od której nazwę wzięły Góry i Pogórze Kaczawskie. Dom z pokojami gościnnymi otoczony jest 1,5-hektarowym obszarem zieleni, który jest wprost wymarzonym miejscem do aktywnego wypoczynku. Jest tu dużo miejsca aby pospacerować, pograć w piłkę, albo posiedzieć na huśtawce czy rozstawić leżaki do opalania. Zadbaliśmy o to, aby nasi Goście czuli się u nas jak najlepiej.

Na naszym terenie oprócz domków letniskowych znajduje się duża wiata biesiadna na 40 osób, ponadto jest kilka miejsc wyznaczonych do urządzenia ogniska, a także kilka grilli ogrodowych. Obok wiaty znajduje się boisko do siatkówki oraz plac zabaw dla dzieci. Parking dla samochodów jest monitorowany.

Dbamy, aby teren EDENU zawsze pobobał się naszym Gościom, dlatego każdego roku powstaje coś nowego: klomby kwiatowe, nasadzenia, skalniaki i architektura ogrodowa. Jednocześnie nie chcemy zatracić naturalnego krajobrazu, bo właśnie dlatego stworzyliśmy naszą Agroturystykę - aby w bezpośrednim kontakcie z przyrodą każdy mógł znaleźć coś dla siebie.


Domek w krainie wygasłych wulkanów

Wspaniałe miejsce na rodzinny wypoczynek za miastem Pokoje pierwsza klasa. Piękny ogród i pod samą piękną górą Wielisławką.

Artur C.

AGROTURYSTYKA EDEN
Sędziszowa, ul. Złotoryjska 2
59-540 Świerzawa

Oferta

Zasady pobytu

Certyfikat jakości

Certyfikat Agroturystyki Eden

Odnowa biologiczna

DLA KLIENTÓW EDENU - 10% RABATU

Odnowa biologiczna Świerzawa

Moc atrakcji w okolicy dla osób w każdym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy

Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.