Różnorodne propozycje na spędzenie czasu z dziećmi

Atrakcje dla dzieci

Agroturystyka EDEN zaprasza

Atrakcje dla dzieci

Agroturystyka EDEN zaprasza w swoje progi, dostosowując swoją ofertę dla rodzin z dziećmi. Wiadomo, że dzieciaki uwielbiają ruch na świeżym powietrzu i wszelkie aktywne zabawy. Dlatego na terenie naszego gospodarstwa mamy przygotowane wiele atrakcji dla najmłodszych.

W lato głównym miejscem zabaw jest oczywiście plac zabaw, na którym Państwa pociechy mogą bezpiecznie spędzać każdą wolną chwilę. Największym powodzeniem cieszą się wieża ze ślizgiem i piaskownica. Wokoło jest mnóstwo miejsca do gonitw i gier na wolnym powietrzu. Udostępniamy sprzęt sportowy - piłki, rakietki i lotki, ringo i inne. Szczególną atrakcją dla dzieci jest trampolina. Niestety nie zawsze pogoda sprzyja letnikom, ale na to też mamy sposób. Kiedy jest zimno albo deszczowo proponujemy rodzinne gry planszowe, które są ciekawszą alternatywą do oglądania telewizji.

Jak na prawdziwą Agroturystykę przystało, mamy wydzielony teren dla zwierząt, które są atrakcją naszego obiektu. Latem atrakcyjną formą rekreacji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych są warsztaty ceramiczne czy też mini-zawody w płukaniu złota w naszej złotonośnej rzecze Kaczawie. A co proponujemy na zimę? Wszystko co wiąże się oczywiście ze śniegiem: lepienie bałwana, bitwę na śnieżki, jazdę na sankach i nartach, kuligi z zimowym ogniskiem... Jedno jest pewne - dzieci nie będą się u nas nudzić!


Atrakcje dla dzieci agroturystyka Eden

Przyroda stworzyła piękno tego miejsca, a doskonałą atmosferę pobytu zapewniają gospodarze Agroturystyki. Serdecznie dziękujemy - polecamy innym.

Rodzeństwo z Gdańska z wnukami

AGROTURYSTYKA EDEN
Sędziszowa, ul. Złotoryjska 2
59-540 Świerzawa

Oferta

Zasady pobytu

Certyfikat jakości

Certyfikat Agroturystyki Eden

Odnowa biologiczna

DLA KLIENTÓW EDENU - 10% RABATU

Odnowa biologiczna Świerzawa

Moc atrakcji w okolicy dla osób w każdym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy

Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.