Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Ranczo Grapa

Niezwykłe zwierzęta w pobliżu naszej agroturystyki

Ranczo Grapa - Nowe Łąki

Najbliższa okolica naszej Agroturystyki EDEN to teren obfitujący w atrakcje krajoznawcze. Bogactwo form przyrody ożywionej i nieożywionej jest tu tak duże, że wielu naszych gości z żalem stwierdza, że nie sposób odwiedzić wszystkie miejsca, które warte są zobaczenia. Jednak zachęcamy wszystkich do aktywnego wypoczynku w naszych pięknych Górach Kaczawskich. Jesteśmy pewni, że nikt nie będzie się u nas nudził, a pobyt w tych okolicach na długo pozostanie w pamięci.

Dużym i małym polecamy odwiedzić miejscowość, niedaleko Pielgrzymki - Nowe Łąki, w której znajduje się ośrodek parafialny Ranczo Grapa. Główną jego atrakcją jest mini zoo, gdzie najmłodsi mają możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzątkami — kicające na wolności króliki są niemal wszędzie! Poza nimi można spotkać tu także: lamy, pawie, kozy, baranki, daniele, emu, kucyki i osiołki. Do innych atrakcji tego miejsca zaliczyć można park liniowy, małpi gaj i eurobungy. Wszystkie te rzeczy z pewnością przypadną do gustu dzieciom.

Prawdziwą frajdą dla nich może okazać się dokarmianie pięknych zwierząt. Niewątpliwe świetną i najbardziej ekstremalną atrakcją będzie huśtawka, która wciągana na wysokość 12 m puszczana jest nagle w dół.

Na ranczu istnieje możliwość grillowania, wiec nie ma potrzeby wożenia ze sobą „swojego sprzętu.” Wszystkich miłośników przyrody i spędzania fantastycznego czasu z rodziną i znajomymi polecamy te wyjątkowe miejsce, które jest warte odwiedzenia.


Ranczo Grapa Agroturystyka Eden

Jesień w tym miejscu zapiera dech w piersiach... ach ta Góra i widoki z niej no i oczywiście sam Eden w sobie również, super pokoje z aneksem, polecam wszystkim zainteresowanym.
Halina Paczkowska

AGROTURYSTYKA EDEN
Sędziszowa, ul. Złotoryjska 2
59-540 Świerzawa

Oferta

Zasady pobytu

Certyfikat jakości

Certyfikat agroturystyki Eden

Odnowa biologiczna

DLA KLIENTÓW EDENU - 10% RABATU

Odnowa biologiczna Świerzawa

Moc atrakcji w okolicy dla osób w każdym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy

Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.