Idealne łowiska dla wędkarzy

Łowienie ryb

Agroturystyka EDEN zaprasza

Łowienie ryb

Zapraszamy do naszej Agroturystyki wszystkich, którzy poszukują spokoju i wytchnienia od zgiełku i gonitwy codziennego życia. W otoczeniu przyrody Gór Kaczawskich odetchniesz pełną piersią i zregenerujesz swoje siły. Wreszcie znajdziesz czas na swoje hobby - wędkowanie.

Główną rzeką Pogórza Kaczawskiego jest Kaczawa, która ma swoje źródła w Górach Kaczawskich. Przepływa ona przez Wojcieszów, Świerzawę, Złotoryję, Legnicę i Prochowice. Całkowita długość nitki wodnej wynosi 98 km, przy czym od źródeł do m. Legnica to wody górskie. W początkowym biegu rzeka posiada charakter górskiego potoku. Prąd jest wartki, woda zimna i czysta, dno zaś kamienisto-żwirowe. Dla Gór Pogórza Kaczawskiego Kaczawa stanowi istotny składnik krajobrazu. Na całej swej długości rzeka poprzegradzana jest zaporami i spiętrzeniami usypanymi ludzką ręką w celu dotleniania wody.

Kaczawa to największy ciek wodny, zaliczany do krainy pstrąga i lipienia, jedynie w głębszych "dołkach" spotkać można płoć, okonia i kiełbia. W okolicach Złotoryi, rzeka jest już na tyle szeroka, że można tu uprawiać wędkarstwo muchowe. Tereny "złotoryjskie" są corocznym miejscem rozgrywania Okręgowych Zawodów Wędkarskich w dyscyplinie muchowej.

Warto dodać, że Kaczawa przepływa w granicach terenu Agroturystyki EDEN, tak więc pozostaje nam życzyć naszym Gościom-wędkarzom złowienia TAAAAAKIEJ RYBY!


Łowienie ryb w Agroturystyce Eden

Polecam to przepięknie położone miejsce, którego otoczenie zapiera dech w piersiach. Pokoje estetyczne i czyste, niczego nam nie brakowało, a Gospodyni znakomicie gotująca jedzonko, bardzo gościnna, otwarta, ciepła i towarzyska. Pozdrawiam.

Małgosia z Dzierżoniowa

AGROTURYSTYKA EDEN
Sędziszowa, ul. Złotoryjska 2
59-540 Świerzawa

Oferta

Zasady pobytu

Certyfikat jakości

Certyfikat Agroturystyki Eden

Odnowa biologiczna

DLA KLIENTÓW EDENU - 10% RABATU

Odnowa biologiczna Świerzawa

Moc atrakcji w okolicy dla osób w każdym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy

Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.