Udany urlop na łonie przyrody

Kąpiele słoneczne i wodne

Agroturystyka EDEN zaprasza

Kąpiele słoneczne i wodne

Lato jest czasem, gdy z przyjemnością oddajemy się działaniu promieni słonecznych.  Zażywanie kąpieli słonecznych nie tylko daje piękną opaleniznę. Naukowcy donoszą, że wylegiwanie się na słońcu pomaga obniżyć ciśnienie, zmniejsza ryzyko zawału serca, a nawet przedłuża życie.

W naszej Agroturytyce EDEN mamy wszystko co potrzebne jest do nieskrępowanego korzystania z dobrodziejstw promieni słonecznych: duży teren zielony, ławeczki, huśtwaki, krzesła, leżaki, no i oczywiście koce. W górach przy słonecznej pogodzie można łapać słońce praktycznie przez cały rok.

A kiedy już będzie nam za gorąco proponujemy kąpiel w rzeczce Kaczawie, która płynie nieopodal naszego gospodarstwa. Kaczawa jest główną rzeką Pogórza Kaczawskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie Agroturystyki EDEN rzeka tworzy niewielkie rozlewisko, płynie spokojnie, bez wirów. Ci, którzy nie chcą się kąpać mogą chociaż zamoczyć nogi stąpając po kamienistym dnie rzeki w miejscu płycizny. Zwłaszcza dzieci lubią chodzić po kamieniach wystających ponad wodę. Choć zawsze należy zachować ostrożność jest to całkiem bezpieczna zabawa.


Kąpiele słoneczne i wodne Agroturystyka

Cudowne miejsce!! Wysoki standard!!! WSPANIAŁA OBSŁUGA! to moja najlepsza majówka!!! do tego dostępna cena i duży ogród i rzeczka!!! GORĄCO POLECAM.

Małgorzata Król z rodziną - Poznań

AGROTURYSTYKA EDEN
Sędziszowa, ul. Złotoryjska 2
59-540 Świerzawa

Oferta

Zasady pobytu

Certyfikat jakości

Certyfikat Agroturystyka Eden

Odnowa biologiczna

DLA KLIENTÓW EDENU - 10% RABATU

Odnowa biologiczna Świerzawa

Moc atrakcji w okolicy dla osób w każdym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy

Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.