Letni wypoczynek ma łonie natury

Ognisko i grill

Agroturystyka EDEN zaprasza

Ognisko i grill

Nie można sobie wyobrazić letniego wypoczynku bez grilla czy ogniska. Pieczone na ruszcie specjały to nieodzowny smak lata, dlatego w naszej Agroturystyce zadbaliśmy i o ten aspekt wypoczynku. Na terenie wokół zabudowań jest kilka miejsc do rozpalenia ogniska. Zapewniamy także przenośne grille, z których można skorzystać w dogodnym dla siebie czasie.

Posiłek w plenerze może zastąpić danie obiadowe, albo też być częścią letniego wieczoru, kiedy spotykamy się w najbliższym gronie przy ognisku lub grillu. Podjadając usmażone kiełbaski czy pyszne szaszłyki mamy czas, aby przebywać razem, rozmawiać i śmiać się.

Przy ognisku można siedzieć do białego rana - zwłaszcza w scenerii gór ognisko kojarzy się magicznie i niezwykle romantycznie. Wielu spośród naszych gości siedząc przy trzaskającym wesoło ogniu próbuje swoich talentów wokalnych przy akompaniamencie gitary. Miłe chwile spędzone w gronie rodziny lub przyjaciół pozostają w pamięci na długi czas.

W naszej Agroturystyce można również zorganizować popularnego "grilla" okolicznościowego bądź też po prostu przyjechać na piknik bez żadnej specjalnej okazji. Wszytko zależy od polotu organizatorów. Z naszej strony nic nie stoi na przeszkodzie. Zaproś do EDENu swoich przyjaciół i bawcie się dobrze, a jeśli potrzeba udostępnimy Wam pokoje gościnne, aby nikt nie musiał wracać po nocy do domu.


Ognisko i grill Agroturystyka Eden

Agroturystyka Eden to przepiękne "okoliczności przyrody" - widok na Organy Wielisławskie, duży ogród, rzeczka, miejsce na ognisko i wiata, w której do rana można urządzać dzikie tańce-śpiewańce... no i jeszcze właścicielka taka, że chce się tam wracać wiosną, latem, jesienią i zimą (jak też uczynimy już niebawem:)) To były moje najwspanialsze wakacje... Zdecydowanie polecamy.

Ewa, Komandos i Kajtek ze Szczecina

AGROTURYSTYKA EDEN
Sędziszowa, ul. Złotoryjska 2
59-540 Świerzawa

Oferta

Zasady pobytu

Certyfikat jakości

Certyfikat Agroturystyki Eden

Odnowa biologiczna

DLA KLIENTÓW EDENU - 10% RABATU

Odnowa biologiczna Świerzawa

Moc atrakcji w okolicy dla osób w każdym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy

Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.