Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Zagroda danieli

Niezwykłe zwierzęta w pobliżu naszej agroturystyki

Zagroda danieli

Najbliższa okolica naszej Agroturystyki EDEN to teren obfitujący w atrakcje krajoznawcze. Bogactwo form przyrody ożywionej i nieożywionej jest tu tak duże, że wielu naszych gości z żalem stwierdza, że nie sposób odwiedzić wszystkie miejsca, które warte są zobaczenia. Jednak zachęcamy wszystkich do aktywnego wypoczynku w naszych pięknych Górach Kaczawskich. Jesteśmy pewni, że nikt nie będzie się u nas nudził, a pobyt w tych okolicach na długo pozostanie w pamięci.

Dużym i małym polecamy odwiedzić miejscowość Lubiechowa, która znajduje się zaledwie 4 km od naszej Agroturystyki. Spokojna i malowniczo położona na pograniczu Gór Kaczawskich i Pogórza Kaczawskiego oferuje niezapomniane widoki na Rudawy Janowickie i Karkonosze. Na jednym z wzniesień Lubiechowej znajduje się Ranczo Okole. Jest to zaprzyjaźnione gospodarstwo agroturystyczne, w którym można podziwiać niezwykłe stado danieli zamieszkujące pokaźny zagrodzony teren w pobliżu zabudowań.

Daniel jest najbardziej znanym i rozpowszechnionym zwierzęciem parkowym w Europie. Są to zwierzęta ostrożne lecz zarazem towarzyskie. Mają bardzo wyostrzone zmysły, słuchem i węchem dorównują jeleniowi, mają natomiast lepszy od niego wzrok, do tego stopnia, iż potrafią odróżnić od tła stojącego nieruchomo człowieka.

Gospodarze Rancza Okole chętnie witają odwiedzających. Równie przyjaźnie nastawione są daniele, które są przyzwyczajone do ludzi i z zaciekawieniem obserwują turystów licząc na smaczne kąski. Dokarmianie tych pięknych zwierząt może być ciekawym zajęciem szczególnie dla dzieci.Jesień w tym miejscu zapiera dech w piersiach... ach ta Góra i widoki z niej no i oczywiście sam Eden w sobie również, super pokoje z aneksem, polecam wszystkim zainteresowanym.
Halina Paczkowska

AGROTURYSTYKA EDEN
Sędziszowa, ul. Złotoryjska 2
59-540 Świerzawa

Oferta

Zasady pobytu

Certyfikat jakości

Odnowa biologiczna

DLA KLIENTÓW EDENU - 10% RABATU

Moc atrakcji w okolicy dla osób w każdym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy

Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.