We are looking for passionate travelers all over the world, who would like to write with us!

Wyjazdy weekendowe

Zarezerwuj nocleg w Górach Kaczawskich

Warto nas odwiedzić... Zapraszamy!

Wyjazdy weekendowe

Polacy uwielbiają długie weekendy, ponieważ jest to sposobność do tego by odpocząć i wyjechać w jakieś ciekawe miejsce. Warto wybrać się na Dolny Śląsk i zatrzymać w Agroturystyce EDEN. Pobyt w naszym gospodarstwie to dobry wybór. Zapewniamy dogodne warunki i miłą obsługę, ponadto jesteśmy doskonałą bazą wypadową do innych miejscowości.

Dla spragnionych wypoczynku w ciszy i spokoju nie ma lepszego miejsca niż nasz EDEN. Sielska atmosfera i urokliwa okolica pozwolą zregenerować siły. Nasze strony są idealne na romantyczny wypad we dwoje. Okolica jest stworzona do spacerowania i upajania się pięknymi widokami, których tutaj nie brakuje. Nawet krótki weekend jest dobry by oderwać się od szarej rzeczywistości i zagościć w naszych progach.

Krótko, ale ciekawie...

Osoby które nie znoszą monotonii, z pewnością chętnie wezmą udział w ciekawych imprezach plenerowych, które cyklicznie odbywają się w naszym regionie. Ciekawym wydarzeniem są np. Międzynarodowe Mistrzostwa w Płukaniu Złota w Złotoryi. Zawodom towarzyszą koncerty, występy i konkursy, wiec na pewno nie będzie nudno. Inną ciekawą propozycją są Dni Kultury Rycerskiej na Zamku Bolków, podczas których można np. posłuchać koncertów muzyki dawnej, obejrzeć pokazy walk rycerskich i przedstawienie. Warto zapoznać się z kalendarzem imprez i wybrać coś dla siebie.

Agroturystyka w Sudetach zaprasza!

Turystyka weekendowa to coraz popularniejsza forma spędzania czasu wolnego. Wypady z grupką znajomych i pokonywanie tras w Górach Kaczawskich to gwarancja udanego wypoczynku. Proponujemy naszą Agroturystykę, gdzie można skorzystać z noclegów w domkach letniskowych. Dysponujemy wiatą biesiadną, pod którą urządzono niejedną niezapomnianą imprezę. Rozległy teren zielony, wydzielone miejsca na ognisko, doborowe towarzystwo i niepowtarzalny klimat górski – to niezawodny zestaw do wyśmienitej zabawy. Zabierz przyjaciół i przyjedźcie do nas.Przyroda stworzyła piękno tego miejsca, a doskonałą atmosferę pobytu zapewniają gospodarze Agroturystyki. Serdecznie dziękujemy - polecamy innym.

Małgorzata Król z rodziną - Poznań

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

„W tych chmurach i górach chłodno, lecz swobodno."
~ Wincenty Pol

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.