Atrakcje dla dzieci

Różnorodne propozycje na spędzenie czasu z dziećmi

Agroturystyka EDEN zaprasza

Atrakcje dla dzieci

Agroturystyka EDEN zaprasza w swoje progi, dostosowując swoją ofertę dla rodzin z dziećmi. Wiadomo, że dzieciaki uwielbiają ruch na świeżym powietrzu i wszelkie aktywne zabawy. Dlatego na terenie naszego gospodarstwa mamy przygotowane wiele atrakcji dla najmłodszych.

W lato głównym miejscem zabaw jest oczywiście plac zabaw, na którym nasze pociechy mogą bezpiecznie spędzać każdą wolną chwilę. Największym powodzeniem cieszą się wieża ze ślizgiem i piaskownica. Wokoło jest mnóstwo miejsca do gonitw i gier na wolnym powietrzu. Udostępniamy sprzęt sportowy - piłki, rakietki i lotki, ringo i inne. Nie należy zapomnieć, że po terenie wokół zabudowań spacerują przyjazne kucyki, których głaskanie i karmienie przysporzy wiele radości wszystkim dzieciakom.

Szczególną atrakcją dla dzieci jest trampolina i basen ogrodowy, które zapewniają wiele godzin aktywnej zabawy. Niestety nie zawsze pogoda sprzyja letnikom, ale na to też mamy sposób. Kiedy jest zimno albo deszczowo proponujemy rodzinne gry planszowe, które są ciekawszą alternatywą do oglądania telewizji.

Latem atrakcyjną formą rekreacji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych są warsztaty ceramiczne czy też mini-zawody w płukaniu złota w naszej złotonośnej rzecze Kaczawie. A co proponujemy na zimę? Wszystko co wiąże się oczywiście ze śniegiem: lepienie bałwana, bitwę na śnieżki, jazdę na sankach i nartach, kuligi z zimowym ogniskiem... Jedno jest pewne - dzieci nie będą się u nas nudzić!Przyroda stworzyła piękno tego miejsca, a doskonałą atmosferę pobytu zapewniają gospodarze Agroturystyki. Serdecznie dziękujemy - polecamy innym.

Rodzeństwo z Gdańska z wnukami

Our Partners and Friends


Do you love to travel?

So, you have a passion for photography, experiencing new cultures and would like to share it with the world? Join us and become a writer for Fjord.

Moc atrakcji w okolicy dla osób w różnym wieku

W poszukiwaniu wygasłych wulkanów zapraszamy do fascynującej krainy
- ...w Góry i Pogórze Kaczawskie

Agroturystykla Eden

Copyright © 2019   www.eden.agro.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.